Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Теміртау - Қарағанды

Бағыт:
107 Теміртау - Қарағанды күн сайын
Посадка в:
Теміртау Автовокзал
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
150 тг.
Жол уақыты:
00:55 (36 км)
Жөнелту күні:
29.10.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:00 Кетуі
SANOS 802
 06:28 Кетуі
SANOS 803
 06:56 Кетуі
SANOS S 715 TVV 413 DH
 07:10 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 07:24 Кетуі
МЕРС 067
 07:38 Кетуі
YUTONG 996 AR 09
 07:52 Кетуі
СЕТРА 530
 08:06 Кетуі
МЕРСЕДЕС 574
 08:20 Кетуі
SANOS 802
 08:34 Кетуі
МЕРС 746
 08:49 Кетуі
SANOS 803
 09:07 Кетуі
ЛИАЗ 898
 09:25 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 09:43 Кетуі
SANOS S 715 TVV 413 DH
 09:58 Кетуі
YUTONG 996 AR 09
 10:16 Кетуі
МЕРС 067
 10:35 Кетуі
СЕТРА 530
 10:52 Кетуі
МЕРСЕДЕС 574
 11:07 Кетуі
SANOS 802
 11:22 Кетуі
МЕРС 746
 11:36 Сатылмайды
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 11:50 Кетуі
ЛИАЗ 898
 12:04 Кетуі
SANOS S 715 TVV 413 DH
 12:18 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 12:32 Кетуі
МЕРС 067
 12:46 Сатылмайды
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 13:00 Кетуі
СЕТРА 530
 13:14 Кетуі
МЕРСЕДЕС 574
 13:28 Кетуі
SANOS 802
 13:42 Кетуі
МЕРС 746
 13:56 Кетуі
SANOS 803
 14:10 Кетуі
ЛИАЗ 898
 14:24 Кетуі
SANOS S 715 TVV 413 DH
 14:38 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 14:52 Кетуі
МЕРС 067
 15:06 Сатылмайды
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 15:20 Кетуі
СЕТРА 530
 15:34 Кетуі
МЕРСЕДЕС 574
 15:48 Кетуі
SANOS 802
 16:02 Кетуі
МЕРС 746
 16:17 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 16:32 Сату
ЛИАЗ 898, ТОО Автобусный парк № 5
 16:47 Сату
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 17:02 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк № 5
 17:17 Сату
МЕРС 067, ТОО Автобусный парк №3
 17:32 Сатылмайды
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 17:47 Сату
СЕТРА 530, ТОО Автобусный парк №3
 18:03 Сату
МЕРСЕДЕС 574, ТОО Автобусный парк № 5
 18:22 Сату
МЕРС 746, ТОО Автобусный парк № 5
 18:37 Сату
SANOS 802, ТОО Автобусный парк №3
 18:52 Сату
ЛИАЗ 898, ТОО Автобусный парк № 5
 19:06 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 19:27 Сату
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 20:00 Сату
МЕРС 067, ТОО Автобусный парк №3
 20:30 Сату
СЕТРА 530, ТОО Автобусный парк №3
 21:50 Сату
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты