Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Теміртау - Қарағанды

Бағыт:
107 Теміртау - Қарағанды күн сайын
Посадка в:
Теміртау Автовокзал
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
150 тг.
Жол уақыты:
00:55 (36 км)
Жөнелту күні:
21.09.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:00 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 06:28 Кетуі
ЮТОНГ 096
 06:56 Кетуі
ЮТОНГ 058
 07:10 Кетуі
KASSBOHRER SETRA M 819 CT
 07:24 Кетуі
YUTONG 089
 07:38 Кетуі
YUTONG 996 AR 09
 07:52 Кетуі
SANOS 803
 08:06 Кетуі
KASSBOHRER SETRA M 829 CT
 08:20 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 08:34 Кетуі
SETRA M 453 CT
 08:49 Кетуі
ЮТОНГ 096
 09:07 Кетуі
SETRA M 063 CZ
 09:25 Кетуі
KASSBOHRER SETRA M 819 CT
 09:43 Кетуі
ЮТОНГ 058
 09:58 Сатылмайды
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 10:16 Кетуі
YUTONG 089
 10:35 Кетуі
SANOS 803
 10:52 Кетуі
KASSBOHRER SETRA M 829 CT
 11:07 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 11:22 Кетуі
SETRA M 453 CT
 11:36 Кетуі
ЮТОНГ 096
 11:50 Кетуі
SETRA M 063 CZ
 12:04 Кетуі
ЮТОНГ 058
 12:18 Кетуі
KASSBOHRER SETRA M 819 CT
 12:32 Кетуі
YUTONG 089
 12:46 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 13:00 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 13:14 Сату
KASSBOHRER SETRA M 829 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 13:28 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 13:42 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 13:56 Сату
ЮТОНГ 096, ТОО Автобусный парк №3
 14:10 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк № 5
 14:24 Сату
ЮТОНГ 058, ТОО Автобусный парк №3
 14:38 Сату
KASSBOHRER SETRA M 819 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 14:52 Сату
YUTONG 089, ТОО Автобусный парк №3
 15:06 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 15:20 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 15:34 Сату
KASSBOHRER SETRA M 829 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 15:48 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 16:02 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 16:17 Сату
ЮТОНГ 096, ТОО Автобусный парк №3
 16:32 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк № 5
 16:47 Сату
ЮТОНГ 058, ТОО Автобусный парк №3
 17:02 Сату
KASSBOHRER SETRA M 819 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 17:17 Сату
YUTONG 089, ТОО Автобусный парк №3
 17:32 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк № 5
 17:47 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 18:03 Сату
KASSBOHRER SETRA M 829 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 18:22 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк № 5
 18:37 Сатылмайды
SANOS S 715 TVV 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 18:52 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк № 5
 19:06 Сату
ЮТОНГ 096, ТОО Автобусный парк №3
 19:27 Сату
ЮТОНГ 058, ТОО Автобусный парк №3
 20:00 Сату
YUTONG 089, ТОО Автобусный парк №3
 20:30 Сату
SANOS 803, ТОО Автобусный парк №3
 21:50 Сатылмайды
ЮТОНГ 058, ТОО Автобусный парк №3

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты