Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Астана, бронирование мест

Бағыт:
128 Қарағанды - Астана күн сайын
Аялдама:
Астана түзету
Бағасы:
1 500 тг.
Жол уақыты:
04:10 (225 км)
Жөнелту күні:
21.07.2018 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:00 Сату
YUTONG 553 AR 09, ТОО Автобусный парк №3
 06:30 Сату
SANOS M 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 07:30 Сату
YUTONG 094 AD 09, ТОО Автобусный парк №3
 08:00 Сату
ТОО Манас
 08:30 Сату
DAIMLER BENZ MERSEDE M 113 BS, ТОО Автобусный парк №3
 09:00 Сату
ИП Шаимов М.С.
 09:30 Сату
MAN 041 AD 09, ТОО Автобусный парк №3
 10:00 Сату
YUTONG 250 AS 09, ТОО Автобусный парк №3
 10:30 Сатылмайды
ИП Бейсенов
 11:30 Сату
YUTONG 564 AR 09, ТОО Автобусный парк №3
 12:00 Сату
SETRA M 715 CM, ТОО Автобусный парк №3
 12:30 Сатылмайды
ИП Бейсенов
 14:00 Сату
YUTONG 062 AU 09, ТОО Автобусный парк №3
 14:30 Сату
ТОО Вента
 15:00 Сату
ТОО Вента
 15:30 Сату
ТОО Вента
 16:00 Сату
ТОО Вента
 16:30 Сату
ТОО Вента
 17:00 Сату
ТОО Вента
 17:30 Сату
ТОО Вента
 18:00 Сату
ТОО Вента
 18:30 Сатылмайды
ТОО Вента
 19:00 Сатылмайды
ТОО Вента
 19:30 Сатылмайды
ТОО Вента
 20:00 Сатылмайды
ТОО Вента
 21:00 Сатылмайды
ТОО МежГорТранс-ПВ
 21:30 Сатылмайды
ТОО Вента

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау