Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Астана, бронирование мест

Бағыт:
128 Қарағанды - Астана күн сайын
Аялдама:
Астана түзету
Бағасы:
1 500 тг.
Жол уақыты:
04:10 (225 км)
Жөнелту күні:
25.04.2018 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:00 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк №3
 06:30 Кетуі
YUTONG 564 AR 09, ТОО Автобусный парк №3
 07:30 Кетуі
YUTONG 094 AD 09, ТОО Автобусный парк №3
 08:00 Кетуі
MERSEDES BENZ M 541 KUN, ТОО Манас
 08:30 Сатылмайды
SANOS M 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 09:00 Сатылмайды
ИП Шаимов М.С.
 09:30 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк №3
 10:00 Кетуі
DAIMLER BENZ MERSEDE M 113 BS, ТОО Автобусный парк №3
 10:30 Сатылмайды
ИП Бейсенов
 11:30 Кетуі
SETRA M 715 CM, ТОО Автобусный парк №3
 12:00 Сатылмайды
YUTONG 062 AU 09, ТОО Автобусный парк №3
 12:30 Сатылмайды
ИП Бейсенов
 14:00 Сатылмайды
SANOS M 413 DH, ТОО Автобусный парк №3
 14:30 Кетуі
МЕРС 591, ТОО Вента
 15:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 127, ТОО Вента
 15:30 Кетуі
MERCEDES BENZ 034ААZ, ТОО Вента
 16:00 Кетуі
MERCEDES BENZ 250 HAA 01, ТОО Вента
 16:30 Кетуі
МЕРС 775, ТОО Вента
 17:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 594, ТОО Вента
 17:30 Кетуі
МЕРС 024, ТОО Вента
 18:00 Кетуі
ФИАТ 708, ТОО Вента
 18:30 Кетуі
MERCEDES BENZ 157 RCA 01, ТОО Вента
 19:00 Сату
МЕРС 795, ТОО Вента
 19:30 Сатылмайды
ТОО МежГорТранс-ПВ
 20:00 Сатылмайды
ТОО Вента
 21:00 Сатылмайды
ТОО МежГорТранс-ПВ
 21:30 Сатылмайды
ТОО Вента

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау