Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Теміртау

Бағыт:
107 Қарағанды - Теміртау күн сайын
Посадка в:
Қарағанды Центральный автовокзал
Аялдама:
Теміртау түзету
Бағасы:
150 тг.
Жол уақыты:
01:00 (40 км)
Жөнелту күні:
08.12.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:30 Кетуі
MERSEDES М 829 СТ
 07:00 Кетуі
МЕРС 085
 07:38 Кетуі
МЕРС 096
 07:52 Кетуі
SETRA M 063 CZ
 08:06 Кетуі
СЕТРА 257
 08:20 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 08:34 Кетуі
ВОНХОЛ 560
 08:49 Кетуі
MERSEDES M 933 CL
 09:07 Кетуі
ВАНХОЛ 725
 09:25 Кетуі
МЕРС 085
 09:43 Кетуі
MERSEDES М 829 СТ
 09:58 Кетуі
МЕРС 096
 10:16 Кетуі
SETRA M 453 CT
 10:35 Кетуі
SETRA M 063 CZ
 10:52 Кетуі
СЕТРА 257
 11:07 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 11:22 Сату
ВОНХОЛ 560, ИП Бердибек
 11:36 Сату
MERSEDES M 933 CL, ТОО Автобусный парк №5
 11:50 Сату
ВАНХОЛ 725, ИП Айжарыков А.Т.
 12:04 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 12:18 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 12:32 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк №5
 12:46 Сату
МЕРС 096, ТОО Трансагентство КZ
 13:00 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №5
 13:14 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 13:28 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк №5
 13:42 Сату
ВОНХОЛ 560, ИП Бердибек
 13:56 Сату
MERSEDES M 933 CL, ТОО Автобусный парк №5
 14:10 Сату
ВАНХОЛ 725, ИП Айжарыков А.Т.
 14:24 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 14:38 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 14:52 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк №5
 15:06 Сату
МЕРС 096, ТОО Трансагентство КZ
 15:20 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №5
 15:34 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 15:48 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк №5
 16:03 Сату
ВОНХОЛ 560, ИП Бердибек
 16:18 Сату
MERSEDES M 933 CL, ТОО Автобусный парк №5
 16:32 Сату
ВАНХОЛ 725, ИП Айжарыков А.Т.
 16:47 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 17:02 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 17:17 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк №5
 17:32 Сату
МЕРС 096, ТОО Трансагентство КZ
 17:47 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №5
 18:03 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 18:22 Сату
ВОНХОЛ 560, ИП Бердибек
 18:37 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк №5
 18:52 Сату
ВАНХОЛ 725, ИП Айжарыков А.Т.
 19:09 Сату
MERSEDES M 933 CL, ТОО Автобусный парк №5
 19:27 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 19:45 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 20:00 Сату
SETRA M 453 CT, ТОО Автобусный парк №5
 20:15 Сату
МЕРС 096, ТОО Трансагентство КZ
 20:45 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 21:10 Сату
ВОНХОЛ 560, ИП Бердибек
 21:40 Сатылмайды
ВАНХОЛ 725, ИП Айжарыков А.Т.
 22:40 Сатылмайды
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты