Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Теміртау

Бағыт:
107 Қарағанды - Теміртау күн сайын
Посадка в:
Қарағанды Центральный автовокзал
Аялдама:
Теміртау түзету
Бағасы:
150 тг.
Жол уақыты:
01:00 (40 км)
Жөнелту күні:
22.01.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:30 Кетуі
MERSEDES М 829 СТ
 07:00 Кетуі
МЕРС 085
 07:38 Кетуі
СЕТРА 257
 07:52 Кетуі
MERSEDES М574
 08:06 Кетуі
МЕРС 302
 08:20 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 08:34 Кетуі
СЕТРА 106
 08:49 Кетуі
YUTONG 996 AR 09
 09:07 Сатылмайды
СЕТРА 344, ТОО Трансагентство КZ
 09:25 Кетуі
МЕРС 085
 09:43 Кетуі
MERSEDES М 829 СТ
 09:58 Кетуі
СЕТРА 257
 10:16 Кетуі
СЕТРА 836
 10:35 Кетуі
MERSEDES М574
 10:52 Кетуі
МЕРС 302
 11:07 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 11:22 Кетуі
СЕТРА 106
 11:36 Кетуі
YUTONG 996 AR 09
 11:50 Кетуі
СЕТРА 344
 12:04 Кетуі
MERSEDES М 829 СТ
 12:18 Кетуі
МЕРС 085
 12:32 Кетуі
СЕТРА 836
 12:46 Кетуі
СЕТРА 257
 13:00 Кетуі
MERSEDES М574
 13:14 Кетуі
МЕРС 302
 13:28 Кетуі
SETRA 890 AO 09
 13:42 Кетуі
СЕТРА 106
 13:56 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк №5
 14:10 Сату
СЕТРА 344, ТОО Трансагентство КZ
 14:24 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 14:38 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 14:52 Сату
СЕТРА 836, ТОО Автобусный парк №5
 15:06 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 15:20 Сату
MERSEDES М574, ТОО Автобусный парк №5
 15:34 Сату
МЕРС 302, ТОО Трансагентство КZ
 15:48 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк №5
 16:03 Сату
СЕТРА 106, ТОО Трансагентство КZ
 16:18 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк №5
 16:32 Сату
СЕТРА 344, ТОО Трансагентство КZ
 16:47 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 17:02 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 17:17 Сату
СЕТРА 836, ТОО Автобусный парк №5
 17:32 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 17:47 Сату
MERSEDES М574, ТОО Автобусный парк №5
 18:03 Сату
МЕРС 302, ТОО Трансагентство КZ
 18:22 Сату
СЕТРА 106, ТОО Трансагентство КZ
 18:37 Сату
SETRA 890 AO 09, ТОО Автобусный парк №5
 18:52 Сату
СЕТРА 344, ТОО Трансагентство КZ
 19:09 Сату
YUTONG 996 AR 09, ТОО Автобусный парк №5
 19:27 Сату
MERSEDES М 829 СТ, ТОО Автобусный парк №5
 19:45 Сату
МЕРС 085, ТОО Трансагентство КZ
 20:00 Сату
СЕТРА 836, ТОО Автобусный парк №5
 20:15 Сату
СЕТРА 257, ТОО Трансагентство КZ
 20:45 Сату
МЕРС 302, ТОО Трансагентство КZ
 21:10 Сатылмайды
СЕТРА 106, ТОО Трансагентство КZ
 21:40 Сатылмайды
СЕТРА 344, ТОО Трансагентство КZ
 22:40 Сатылмайды
МЕРС 302, ТОО Трансагентство КZ

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты