Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Топар

Бағыт:
122/1 Қарағанды - Топар күн сайын
Посадка в:
Қарағанды Центральный автовокзал
Аялдама:
Топар түзету
Бағасы:
180 тг.
Жол уақыты:
00:45 (50 км)
Жөнелту күні:
19.09.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:30 Кетуі
СЕТРА 058
 06:45 Кетуі
ЮТОНГ 784
 07:15 Сатылмайды
МАН 041, ТОО Автобусный парк №3
 07:30 Кетуі
МЕРС 066
 07:45 Кетуі
MAN M 746 DB
 08:00 Кетуі
МАН 922
 08:15 Кетуі
СЕТРА 225
 08:30 Кетуі
МЕРС 574
 08:45 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк №3
 09:00 Кетуі
СЕТРА 467
 09:15 Кетуі
MAN M 059 BP
 09:30 Кетуі
СЕТРА 058
 09:45 Кетуі
ЮТОНГ 784
 10:00 Кетуі
SETRA M 063 CZ
 10:15 Сатылмайды
МАН 041, ТОО Автобусный парк №3
 10:30 Кетуі
МЕРС 066
 10:45 Кетуі
MAN M 746 DB
 11:00 Кетуі
МАН 922
 11:15 Сату
СЕТРА 225, ТОО Автобусный парк №3
 11:30 Сату
МЕРС 574, ТОО Автобусный парк №3
 11:45 Сатылмайды
 12:00 Сату
СЕТРА 467, ТОО Автобусный парк №3
 12:30 Сату
СЕТРА 058, ТОО Автобусный парк №3
 13:00 Сату
MAN M 059 BP, ТОО Автобусный парк №3
 13:30 Сату
ЮТОНГ 784, ТОО Автобусный парк №3
 13:45 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №3
 14:00 Сатылмайды
МАН 041, ТОО Автобусный парк №3
 14:15 Сату
МЕРС 066, ТОО Автобусный парк №3
 14:30 Сату
MAN M 746 DB, ТОО Автобусный парк №3
 14:45 Сату
МАН 922, ТОО Автобусный парк №3
 15:00 Сату
СЕТРА 225, ТОО Автобусный парк №3
 15:15 Сату
МЕРС 574, ТОО Автобусный парк №3
 15:30 Сатылмайды
 15:45 Сату
СЕТРА 467, ТОО Автобусный парк №3
 16:00 Сату
MAN M 059 BP, ТОО Автобусный парк №3
 16:15 Сату
СЕТРА 058, ТОО Автобусный парк №3
 16:30 Сату
ЮТОНГ 784, ТОО Автобусный парк №3
 16:45 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №3
 17:00 Сатылмайды
МАН 041, ТОО Автобусный парк №3
 17:15 Сату
МЕРС 066, ТОО Автобусный парк №3
 17:30 Сату
MAN M 746 DB, ТОО Автобусный парк №3
 17:45 Сату
МАН 922, ТОО Автобусный парк №3
 18:00 Сату
СЕТРА 225, ТОО Автобусный парк №3
 18:15 Сату
МЕРС 574, ТОО Автобусный парк №3
 18:30 Сатылмайды
 18:45 Сату
СЕТРА 467, ТОО Автобусный парк №3
 19:00 Сату
MAN M 059 BP, ТОО Автобусный парк №3
 19:15 Сату
СЕТРА 058, ТОО Автобусный парк №3
 19:45 Сату
SETRA M 063 CZ, ТОО Автобусный парк №3
 20:30 Сату
MAN M 746 DB, ТОО Автобусный парк №3

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты