Электронные автовокзалы

Расписание автобусов Қарағанды - Топар

Бағыт:
122/1 Қарағанды - Топар дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі,
Посадка в:
Қарағанды Центральный автовокзал
Аялдама:
Топар түзету
Бағасы:
180 тг.
Жол уақыты:
00:45 (50 км)
Жөнелту күні:
04.08.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 06:30 Сатылмайды
СЕТРА 599, ТОО Автобусный парк №3
 06:45 Кетуі
ЮТОНГ 885
 07:15 Кетуі
МАН 041
 07:30 Сатылмайды
 07:45 Кетуі
ЮТОНГ 784
 08:00 Кетуі
МЕРС 066
 08:15 Кетуі
MAN M 746 DB
 08:30 Сатылмайды
 08:45 Кетуі
СЕТРА 467
 09:00 Кетуі
СЕТРА 260
 09:15 Кетуі
YUTONG 976 AA 09
 09:30 Кетуі
СЕТРА 599
 09:45 Кетуі
ЮТОНГ 885
 10:00 Кетуі
ЮТОНГ 482
 10:15 Кетуі
МАН 041
 10:30 Сатылмайды
 10:45 Кетуі
ЮТОНГ 784
 11:00 Кетуі
МЕРС 066
 11:15 Кетуі
MAN M 746 DB
 11:30 Сатылмайды
 11:45 Кетуі
СЕТРА 467
 12:00 Кетуі
СЕТРА 260
 12:30 Кетуі
СЕТРА 599
 13:00 Сатылмайды
YUTONG 976 AA 09, ТОО Автобусный парк №3
 13:30 Кетуі
ЮТОНГ 885
 13:45 Кетуі
ЮТОНГ 482
 14:00 Кетуі
МАН 041
 14:15 Сатылмайды
 14:30 Кетуі
ЮТОНГ 784
 14:45 Кетуі
МЕРС 066
 15:00 Кетуі
MAN M 746 DB
 15:15 Сатылмайды
 15:30 Кетуі
СЕТРА 467
 15:45 Кетуі
СЕТРА 260
 16:00 Кетуі
YUTONG 976 AA 09
 16:15 Кетуі
СЕТРА 599
 16:30 Кетуі
ЮТОНГ 885
 16:45 Кетуі
ЮТОНГ 482
 17:00 Кетуі
МАН 041
 17:15 Сатылмайды
 17:30 Кетуі
ЮТОНГ 784
 17:45 Кетуі
МЕРС 066
 18:00 Кетуі
MAN M 746 DB
 18:15 Сатылмайды
 18:30 Кетуі
СЕТРА 467
 18:45 Сатылмайды
СЕТРА 260, ТОО Автобусный парк №3
 19:00 Кетуі
YUTONG 976 AA 09
 19:15 Кетуі
СЕТРА 599
 19:45 Сатылмайды
ЮТОНГ 482, ТОО Автобусный парк №3
 20:30 Сатылмайды
ЮТОНГ 784, ТОО Автобусный парк №3

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Покупка билетов временно остановлены администрацией.
Купить билеты